Úvodný obrázok.jpg
Fantázia bez hraníc

HP a Záchrana bílé magie

Ahojky, třešinka v podobě epilogu je tu. Je v něm vloženo malé překvapení, snad potěší- je hned na začátku, kurzívou. ;-) Oč jde, je vysvětleno hned v následujícím textu, po skončení kurzivou psaného písma. :-) Ještě jednu děkuji všem, kteří vydrželi až do konce!!! :-)
Kapitola opět patří všem, co mi minule nechali komentík: aurora, Bara1982, Elie, GwenLoguir, manasssek09 a speciální věnování patří Biggi, za mé kleptomanské sklony. :-D


Ahoj... Je to tu! Poslední kapitola magie. Epilog bude zvlášť a až někdy po víkendu. Snad se bude kapitola líbit, celkem jsem se natrápila, ačkoliv jsem věděla, co chci psát. Doufám, že to na výsledku nebude moc vidět. :-)
Kapitola patří všem, kteří mi zanechali minule svůj komentík: Bara1982, Biggi007, Elie, GwenLoguir, Lucy1313, manasssek09, Slimča, T.e.r.e.z.a, ZJTrane
Děkuji, že jste vydrželi až do konce! :-)

Všem se omlouvám 1. Za můj žertík- BAZINGA (kdo zná). Napadlo mě to a nějak jsem se nemohla ubránit :-[ ;-D 2. Za tu čekačku. S koncem školy přišel nehorázný útlum a já nezvládala přečíst ani TV program, natož psát :-( Přecenila jsem své síly, nejsem schopná sypat kapitoly tak rychle, jak bych si přála :-( Věnování pak patří všem, kteří zůstali věrní i přes to mé protahování. Jmenovitě pak: Bara1982, Biggi007, GwenLoguir, manasssek, T.e.r.e.z.a a speciální věnování pro Slimču, aby… Ty víš, Slimáčku… :-)

K napsání této kapitoly mě naťukla Lucy, jí tedy patří mé velké díky.

 PS: Poslední kapitola by měla být cca za týden a ještě stále nevím, zda bude společně s epilogem, nebo bude obojí zvlášť :-)

Přeji všem krásné Vánoce, hlavně pohodu, žádné kosti v krku, hodně radosti a dárečků pod stromečkem! :-)

Přináším vám slíbenou vánoční kapitolu. Snad se bude líbit a její délka vás potěší! V prvních dvou stranách je něco, co jsem si prostě nemohla odpustit. ;-D

Povídka pomalu končí, odhaduji už max. 2 kapitoly, které však budou nejdříve v druhé polovině ledna, kdy bude po státnicích a já si dopřeji pár dní klidu. :-)

Kapitola opět s věnováním všem co mi zanechali komentík: Bara1982, Biggi007, Electric12, Ettelwen, Jean, Slimča, T.e.r.e.z.a.

Speciální věnování patří Slimči, protože díky jejímu synkovi se stala písnička Snape, Snape, Severus Snape, mezi námi děvčaty tak trochu kultovní ;-D

Ahojky všem, co mě ještě neprokleli až do sedmého kolene a stále mají chuť a trpělivost čekat na pokračování magie. :-) Opravdu mám tak zoufalý nedostatek času, že to rychleji nejde. :-( Do toho mě začaly zlobit oči, takže i nutnost omezit práci na PC mi to vše nepříjemně komplikuje. :-( Ale dost k obhajobě a pár slov ke kapitole! Vím, jak dlouho jste čekali, a že délka 12. kapitoly nebude nijak zvlášť velkou útěchu, a vlastně ani její obsah. Holky, jmenovitě Lucy a Slimča, mě totiž vnukly myšlenku, díky které jsem malounko pozměnila své plány. ;-) V té příští vám to snad vynahradím. Už teď má dvě a půl strany a je to pořád jen začátek! :-) Snad mi čas a oči dovolí, dodělat jí do vánoc! ;-) Když už jsem tu zmínila ty dvě babuchy, tak jim patří speciální věnování (a proklínání konce směřujte taky prosím tímto směrem, já už za něj snad ani nemůžu :-D)  Teď ještě jedna velká omluva patří všem komentujícím, že se jim nedostalo odpovědi! :-(

Věnování i pro tentokrát paří všem, co mi zanechali komentík! Bara1982, Biggi007, efka75, Electric12, Elie, Jean, Slimča, Snape007, T.e.r.e.z.a

Ahojky, jsem tu opět s další kapitolou. Tentokrát to bude trocha retrospektivy a hlavně na chvíli opusíme naše oblíbence (teda moje určitě :-)) Předem vruji, že kapita nebude moc veselá, jak je u mě snad zvykem a snad mi odpustíte použité "naivní klišé", kterým jsem se snažila děj i trochu odlehčit ;-D Ale slibuji, že u příští kapitoly, byť bude kratší, tak se doufám zasmějete!

Kapitolu věnuji opět zjmén všem trpělivým a hlavně komentujícím: anonym, Bara1982, Biggi007, efka75, Electric12, Elie, Jean, Lucy1313, Slimča, Snape007, T.e.r.e.z.a.

PS: za písmo se omlouvám, fakt na něj nemám teď čas :-(
Ahoj lidičky, přináším další kapitolu Magie. Doufám, že si jí užijete stejně jako já při psaní. Kapitola je, řekla bych, celkem odlehčená, neděje se v ní nic tak závratného, ale je otázka, zda si to samé myslí i Severus! ;-)
Mám tady speciální věnování Lucy, která mi vnukla nápad s lízátkem a Slimči, pro kterou tenkrát bylo aktuální a Efce, která o něm chudák nevěděla! Dále mé věnování patří všem ostatním co u minulé kapitolky zanechali komentík (tento styl se mi líbí, promiň Slimčo, kradu! :-D). Jmenovitě tedy: Bara1982, Biggi007, drahokam1, Electric12, Elie, Jean, T.e.r.e.z.a. Snad jsem nic nezapomněla, nepoplantala a komu jsem minule neodpověděla, omlouvám se!

Ahojky, omlouvám se za zpoždění, ale je toho vážně hodně. :-( Vůbec nestíhám psát do zásoby jak jsem doufala... :-( Snad se mnou budete mít trpělivost.
Kapitolu bych ráda věnovala všem, co mi posledně zanechali komentík: Jean, Biggi007, drahokam1, Gigi..., Bara1982, efka75, T.e.r.e.z.a a Elie. Tímto se rovněž omlouvám, že jsem minule všem neodpověděla a nepoděkovala! Hezké čtení! :-)

PS: písmo mě zase zlobí... ]:-(

Ahojky, přináším další kapitolku. Ráda bych ji věnovala speciálně Báře1982 a Biggi007, které na mě myslely a minulý týden popřály, takže takto díky! :-) Všichni co povídku čtete, si snad kapitolu užijete! Teď už hezké čtení! :-)
1
Táto stránka nevznikla za účelom zisku a slúži výhradne pre súkromné účely fanúšikov HP FF.

Majiteľkou všetkých postáv je a vždy bude J.K.Rowlingová.

Kopírovanie obsahu je zakázané bez súhlasu autorov.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one