Úvodný obrázok.jpg
Fantázia bez hraníc
Ahojky.... :) Přináším vám poslední svou jednorázovku, před pár dny oslavila rok (celkem mě to překvapilo :-D ). I když mám většinou sklon k happyendům, tak toto je tragika a řekla bych, že jak vyšitá ;-D
Ústřední postavou není ani Harry, Severus, Remus nebo podobně, ale Voldemort!
V jednorázovce se rovněž objeví dva texty z muzikálu Jack Rozparovač, které zpívá Hana Zagorová: Já ty oči znám (http://www.youtube.com/watch?v=Hmrpym4OmoE) a Žádám Bože náš. Kdo se odhodlá ke čtení, ten mi udělá radost a přeji mu u něj pokud možno příjemné chvíle! :-)

PS: Vím, že je tu přinejmenším jedna matka, která to nečetla už dříve, takže pro tento případ vydávám varování! ;-D
Songfic na text Michala Horáčka - Strážce plamene, ze stejnojmenného alba.
Hl. postava Sirius Black.
Varování: romantika!
Hezké čtení! :)

PS: pokud by chtěl někdo slyšet píseň, pak tady: http://www.youtube.com/watch?v=pkcHQ7u5_ZE
A jsem tu s druhou části Láska neumírá, nevzpomínám si jak moc je "sladká", takže nevím zda vydat varování nebo ne... ;-) Tentokrát je bez omezení a opět prosím o případné nekopírování básniček na jiné weby. Básničky byly napsány přímo příběhu na míru. :-) Hezké čtení!

2. část z dvoudílného příběhu Láska neumírá.

Podaří se Nicol, přesvědčit Remuse a sejmout z něj jeho prokletí? Je možné, že má vlkodlačí prokletí, hlubší význam? Čtěte a dozvíte se více! ;)


Tak jo... rozhodla jsem se vám přidat ještě trochu té tragiky... ovšem v porovnání s Lucy je to slabý odvar, jedním z důvodů je taky... ale však, čtěte a dozvíte se! ;o)

1. část z dvoudílného příběhu Láska neumírá. Odehrává se po válce s Voldemortem. Hlavní postavy: Severus Snape, Remus Lupin a Nicol MalColmová.

Voldemort zamíchal životy mnohým, mimo jiné i Nicol! Do koho se nakonec zamiluje a bude vše ideální?! Konec smutný.
(Opět s věkovou hranicí 18+)

PS: Básnička na konci je z mého pera, tak prosím o případné nerozšiřování na cizí weby. děkuji! :-)
Ahoj! Představovat se myslím netřeba...

1. Lucyku, děkuji ti za možnost se k vám přidat jako autorka a rovněž za tvé milé uvítání!

2. Dnes vám přináším svou úplnou prvotinu, která je trošinku v jedné části mládeži nepřístupná. Takže mládeži prosím, pokud budete číst, zavřít v té pasáži oči a přeskočit! :-D Téma se bude, snad, líbit fanynkám SS. Jak v této, tak i ve většině mých dílek najdete především humor, nějaké to napětí, ale i romantiku. I já se občas vychýlím a mám v záloze né úplně všechno s happyendem, ale to později... :)

3. Pro začátek budu uveřejňovat věci, které jsem dala už na své stránky, odkaz najdete na boku, ale dosavadní činnost týkající se tvorby HP, je na těchto stránkách pozastavená. :)

4. Později začnu přidávat kapitolovku HP a záchrana bílé magie, ústřední postavy HP, SS a jedna dívčina, o slash nepůjde! K magii se však dostaneme později! :)

5. Ti, kteří ke mě už chodí, těm se omlouvám, že zatím nemám nic nového (všechno bude!) a zbytku co se odhodlá ke čtení, přeji aby se jim má tvorba líbila a užili si jí!
Sevy :)
Táto stránka nevznikla za účelom zisku a slúži výhradne pre súkromné účely fanúšikov HP FF.

Majiteľkou všetkých postáv je a vždy bude J.K.Rowlingová.

Kopírovanie obsahu je zakázané bez súhlasu autorov.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one